Zvolit vůz
Vyberte vůz z nabídky
Hledat naše produkty

Purchase your BMW motorcycle parts at Schmiedmann

Pokud potřebujete náhradní díly nebo vybavení pro motocykly BMW, tak jste u Schmiedmann správně.

BMW Motorcycle parts at Schmiedmann

V případě, že máte originální BMW číslo náhradního dílu, vložte jej do vyhledávacího okna v pravém rohu obrazovky. Nebo číslo dílu zadejte do vyhledávacího pole přímo v nákupním košíku. Zobrazí se cena a díl můžete rovnou objednat.
Pokud neznáte originální BMW číslo náhradního dílu, tak nevěšte hlavu a potřebné informace dohledáte v online katalogu ETK pro BMW motocykly, který naleznete přímo zde bmw-moto.7zap.com/en/bmw/.

 

Jakmile číslo dohledáte, opět ho zkopírujete do vyhledávacího pole na webové stránce Schmiedmann.

 

Naší výhodou je, že v objednávce můžete kombinovat díly na motocykly i automobily zároveň. Typická dodací doba dílů pro motocykly trvá 5 pracovních dní.
V případě, že si nevíte rady, připravte si výrobní číslo motocyklu a zavolejte nám na telefon: +420 605 491 491 nebo pište na e-mail obchod@schmiedmann.cz či pošlete žádost o zpětné volání či vzkaz přes funce na webové stránce.


S prodejem moto dílů právě začínáme, proto požádáme o trpělivost s námi. Svět BMW motorcycklů je pro nás nový a máme se tedy hodně co učit.

Neoriginální díly pro BMW motocykly a vybavení.

Rádi Vám nabídneme také neoriginální díly a vybavení pro motocykly. Pro radu a nabídku nás opět kontaktujte.

BMW workshop

Pro objednávku servisu motorových vozidel BMW a MINI nebo motocyklů volejte telefonní číslo: +420 605 491 491 nebo pište na e-mail obchod@schmiedmann.cz

Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States